2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 09 maja 2024

Recepcjonista/recepcjonistka w hotelu, możliwe zakwaterowanie

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma Go4Work zatrudni dla swojego klienta, renomowanej sieci hoteli w Polsce na stanowisko: recepcjonista/recepcjonistka.

Dlaczego warto podjąć współpracę z nami?

  • umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

  • możliwe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

  • stałe zatrudnienie na pełny etat

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych doświadczeń

  • system wdrożenia kandydata do pracy poprzez szkolenia

Obowiązki:

  • obsługa gości od check-in do check-out

  • stały kontakt z innymi działami hotelu

  • rozwiązywanie problemów gości

  • odbieranie telefonów i przyjmowanie rezerwacji

  • 3 zmianowa praca na pełny etat

Wymagania pracodawcy:

  • znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie na stanowisku recepcyjnym

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny

  • chęć do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, rzetelność, sumienność

Dodatkowe benefity:

  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci, do której należy hotel (hotele, restauracje, usługi SPA&Wellness

  • premie

    Agencja wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 16241

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 917171412