2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Praga-Północ
Dodane 09 kwietnia 2024

Recepcjonista/ Recepcjonistka w Hotelu

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SANTE – lider na rynku producentów żywności funkcjonalnej – rozszerzyła swoją działalność o wyjątkowy  Hotel Sante.

Do zespołu Hotelu Sante poszukujemy osoby do obsługi Recepcji.

Zadania:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Gości: meldowanie, wymeldowywanie

  • Przyjmowanie płatności za pobyt, rozliczanie oraz wystawianie faktur

  • Dokonywanie rezerwacji telefonicznych i mailowych

  • Udzielanie informacji i dbanie o komfort Gości

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na ludzi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej po 12h  (również w weekendy i w nocy)

  • Mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie

  • Pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole

  • Praca zmianowa, również w weekendy i w nocy

  • Możliwość korzystania z zasobów Studia Sante, w tym bezpłatnie z basenów oraz strefy saun

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 875541734