2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Prądnik Biały
Joanna Towińska-Stanek
Dodane Dzisiaj o 12:28

Recepcjonista/Recepcjonistka Premier Kraków Hotel 4*

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hotel 4* w Krakowie szuka osoby na stanowisko Recepcjonisty / Recepcjonistki - umowa zlecenie.

Opis stanowiska pracy:

 Do obowiązków Recepcjonisty / Recepcjonistki należą:

 -profesjonalna obsługa gości,

 -bieżąca obsługa gości indywidualnych oraz grupowych tj. meldowanie, wymeldowanie, wystawianie rachunków (przedpłaty, paragony, faktury), wyrabianie kluczy,

 -wprowadzanie rezerwacji do systemu,

 -przyjmowanie rezerwacji indywidualnych,

 -udzielanie informacji o dostępności, standardzie i wyposażeniu pokoi hotelowych

 -bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych.

Wymagania:

 -bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

 -wysoka kultura osobista,

 -umiejętność pracy pod presją czasu,

 -dokładność.

Dodatkowymi atutami będzie:

 -znajomość innych języków obcych,

 -doświadczenie zawodowe wynikające z pracy na podobnym stanowisku.

-status studenta/ucznia

Oferujemy:

 -pracę w zgranym zespole,

 -system premiowy,

 -elastyczny czas pracy,

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) w wiadomości prywatnej lub aplikowanie poprzez OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 817240671