2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Międzyzdroje
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonista/recepcjonistka pracownik biurowy

Wynagrodzenie

5 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Rezydencja Bielik w Międzyzdrojach poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika biurowo-recepcyjnego. Nie pracujemy w systemie nocnych zmian, tylko dzienne zmiany.

Zakres obowiązków:

-budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z gośćmi hotelowymi, dbałość o wysoki standard

-bezpośredni kontakt z gośćmi: meldowanie, wymeldowanie, przyjmowanie rezerwacji

-prowadzenie korespondencji e- mailowej z gośćmi, sporządzanie ofert pobytów indywidualnych oraz grupowych za pośrednictwem rozmów telefonicznych, e-mailowych

-rozliczanie pobytów gości, przyjmowanie płatności, sporządzanie faktur przy pobytach indywidualnych oraz grupowych

-reagowanie na bieżące potrzeby gości

-udzielanie informacji o ofercie hotelu, dostępnych usługach oraz atrakcjach w okolic-ścisła współpraca z innymi działami w hotelu zapewniająca efektywny przepływ informacji

Nasze wymagania

-wysoka kultura osobista

-schludny wygląd

-znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym

-umiejętność pracy w zespole

-doświadczenie w pracy biurowe/recepcyjnej

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-możliwość zakwaterowania

- szkolenie pracownicze

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)de

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 773073250