2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Bystra
Dodane 23 maja 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka Hotelu Magnus Resort

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bystra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Magnus Resort jest hotelem 4-gwiazdkowym, stawiającym na wysoką jakość oferowanych usług.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Pań i Panów RECEPCJONISTÓW

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Gości hotelowych zgodnie ze standardami hotelu

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi

  • Obsługa systemów recepcyjno – rezerwacyjnych

  • Sprzedaż usług hotelu

  • Informowanie o warunkach pobytu oraz wszelkich usługach oferowanych przez obiekt

  • Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gości w hotelu

  • Rozliczanie pobytów Gości

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość branży (atutem będzie znajomość programów recepcyjno – rezerwacyjnych)

  • Obowiązkowość, wysoka kultura osobista, właściwa prezencja

  • Zorganizowanie, dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Odpowiedzialność i komunikatywność

  •  Umiejętność pracy w zespole w zmianowym systemie pracy

  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy i święta)

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i ukierunkowanym na sukces zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Posiłki pracownicze

  • Zniżki pracownicze na usługi hotelu

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Bystra,

Śląskie

Śląskie, Bystra
ID: 680874082