2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Siedlce
Dodane 02 maja 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka Hoteli Rozproszonych - Arche Siedlisko

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do prowadzenia recepcji hotelowej.

Arche Siedlisko to sieć hoteli rozproszonych w miejscach nieoczywistych. Arche Siedlisko to projekt społeczny, którego celem jest umożliwienie poznania niezwykłych miejsc i ludzi w wygodnej i samoobsługowej formule ecoboxów. Pomysł zrodził się z potrzeby przebywania wśród natury, w sposób niewymuszony, w miejscach nieoczywistych, z dala od tych z pierwszych stron gazet, za to blisko lokalnych tradycji i społeczności.

Miejsce pracy: SIEDLCE

Obowiązki:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji, obsługa mailowa i telefoniczna

  • rezerwacje pobytów gości, dyżury telefoniczne w sezonie, koordynacja serwisów

    sprzątających, koordynacja serwisów naprawczych, koordynacja serwisów piorących

  • zamówienia wyposażenia drobnego, obieg dokumentów, nadzór nad monitoringiem

  • komunikacja reklamacyjna

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenie przed podjęciem pracy, oraz pomoc w trakcie

  • praca stacjonarna w Siedlcach

  • praca w przyjaznej atmosferze w pełnym energii, ambitnym, młodym zespole

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 829513031