2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdynia
  7. Obsługa hotelowa - Orłowo
Dodane 14 maja 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka | HOTEL QUADRILLE, Gdynia Orłowo

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Hotel Relais & Châteaux Quadrille należy do prestiżowego stowarzyszenia Relais & Chateaux, zrzeszającego ekskluzywne hotele i znakomite restauracje z całego świata. Hotel Quadrille to oryginalne połączenie nowoczesnego designu i powiewu historii. Całość została dopracowana pod każdym względem, a jeszcze pełniejsze delektowanie się tym miejscem umożliwia panująca tu atmosfera spokoju i intymności. Ten otoczony zielenią Pałac znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie niedaleko centrum Gdyni i Sopotu.

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Gdynia Orłowo, ul. Folwarczna 2

Opis stanowiska

Hotel Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni poszukuje Recepcjonisty | -stki. Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, lubisz, gdy dużo się dzieje i niestraszny Ci kontakt z drugim człowiekiem, to być może to właśnie Ty powinieneś/naś dołączyć do naszego energicznego zespołu. Zapewniamy przeszkolenie i mocne wsparcie kierownicze. Spróbuj swoich sił wysyłając CV.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 12-godzinne zmiany dzienne oraz nocne

  • znajomość obsługi programów hotelowych będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • profesjonalna, życzliwa obsługa Gości

  • meldowanie, wymeldowanie Gości

  • przyjmowanie, rozliczanie rezerwacji, obsługa centrali telefonicznej

  • obsługa recepcyjnych programów informatycznych

  • aktywna sprzedaż oferty hotelowej

Oferujemy

  • wysokiej jakości szkolenia branżowe

  • wsparcie wysoko wykfalifikowanej kadry kierowniczej

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności pod okiem specjalistów z sieci Relais & Châteaux

  • stabilne warunki finansowe

  • premię motywacyjną

  • zniżki na ofertę SPA Quadrille

  • dofinansowania do ubezpieczenia PZU

  • bezpłatny parking dla pracowników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 779058395