2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Bicz
Dodane 15 maja 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka hotel pod Koninem

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obiekt Skansen Bicz Family & SPA poszukuje pracownika na stanowisko - Recepcjonista/Recepcjonistka

Twój zakres obowiązków

Obsługa gości (przyjmowanie rezerwacji, bieżącą obsługa)

Rozliczanie pobytów (przyjmowanie płatności, wystawianie dokumentów finansowych)

Udzielanie informacji związanych z pobytem

Współpraca z pozostałymi działami

To oferujemy

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w zespole zgranym, otwartym i kreatywnym

Zatrudnienie na umowę o pracę

Możliwość rozwoju zawodowego

Nasze wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie- min. poziom B2

Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery, życzliwość i uprzejmość

Dyspozycyjność, elastyczność – praca zmianowa na pełen etat

Empatia i cierpliwość przy wykonywaniu codziennych zadań i gościach

Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres [biznes małpa skansenbicz.pl]. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Recepcjonista". Czekamy na Twoje zgłoszenie! Dla dodatkowych informacji lub pytań pod adresem email biznes małpa skansenbicz.pl Serdecznie zapraszamy do aplikowania! Z poważaniem, Zespół Skansen Bicz Family & SPA

Lokalizacja

Bicz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bicz
ID: 841669366