2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Siedlce
Dodane 23 maja 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka do Hotelu Ibis Styles w Siedlcach

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do zespołu pracowników hotelu ibis STYLES Siedlce poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki.

Jeśli chcesz by każdy dzień w pracy wyglądał inaczej, uwielbiasz pracę z ludźmi, posługujesz się angielskim w stopniu komunikatywnym lub wyższym (wymagane), a praca zmianowa w trybie dzień/noc nie jest Ci straszna, już dziś wyślij CV i dołącz do naszego zespołu. Może to właśnie Ciebie szukamy.

Zakres obowiązków:

  •  kompleksowa obsługa Gości hotelowych
  • przyjmowanie rezerwacji
  • rozliczanie pobytów
  • obsługa skrzynki mailowej, centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych
  • współpraca z pozostałymi działami hotelu
  • elastyczność i chęć zdobywania nowych umiejętności
  • uczciwość i rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, a po okresie próbnym umowy o pracę;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w prestiżowej sieci hoteli Accor

Jak aplikować?

- wyślij CV za pośrednictwem olx.pl lub na email hotelu ibis Styles Siedlce

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 702323666