2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Konstancin-Jeziorna
Dodane 29 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka do Balijskiego SPA

Wynagrodzenie

27,70 - 29,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

OPIS

TAO TAO SPA poszukuje kandydatów do salonów masażu balijskiego i tajskiego na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista - Konstancin-Jeziorna

Szukamy osób z bardzo dobrą dyspozycyjnością do pracy na cały etat, również w weekendy.

Proponowana stawka: 27,7 PLN / h

  • praca na pełen etat lub część etatu,

  • lokalizacja: Konstancin- Jeziorna

  • praca od poniedziałku do piątku (12-21), a także w weekendy (11-21),

  • zmianowy czas pracy,

  • praca w młodym, energicznym i przyjacielskim zespole,

  • mile widziany status studenta (ale nie jest to konieczność).

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności związanych z obsługą naszych Gości - zarówno obsługa bezpośrednia w salonie, jak i telefoniczna oraz mailowa;

  • udzielanie informacji na temat naszej aktualnej oferty SPA;

  • obsługa systemu rejestracji klientów oraz prowadzenie na bieżąco zapisów klientów;

  • obsługa kasy fiskalnej oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;

  • codzienna współpraca z terapeutami;

  • dbanie o wizerunek salonu oraz najwyższy standard obsługi gości;

  • nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów i korespondencji;

  • sprzedaż produktów SPA, w tym zabiegów oraz kosmetyków.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • co najmniej 3 - miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku (tj. obsługa klienta lub recepcja);

  • bardzo dobra dyspozycyjność - wymóg konieczny;

  • wysoka kultura osobista oraz prezencja;

  • komunikatywność oraz otwartość na rozmowy z klientami;

  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami;

  • dbałość o powierzone zadania oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • punktualność;

  • samodzielność, dobra organizacja pracy;

  • zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy.

To oferujemy:

  • elastyczny grafik;

  • pracę na pełen etat lub część etatu według wcześniej ustalonego grafiku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od przepracowanych godzin;

  • praca w przyjacielskiej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

  • umowę zlecenia.

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 910372095