2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego klienta - prestiżowej kancelarii patentowej poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Recepcjonista/Recepcjonistka.

Nr ref.: MKM/RE/0324

Doradztwo personalne i pośrednictwo pracy nr certyfikatu 5406.

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcji;

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;

  • łączenie rozmów telefonicznych;

  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych;

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;

  • przyjmowanie i obsługa gości;

  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) - kryterium obowiązkowe;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;

  • znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • wysoka kultura osobista;

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w ścisłym centrum Warszawy od poniedziałku do piątku;

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach współpracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912456421