2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Całowanie
Dodane 23 kwietnia 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja

Całowanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Multicontract Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym produkty z najnowszych trendów pokryć podłogowych.  Dzięki przemyślanym konceptom i niezawodnemu wykonaniu dynamicznie pozyskujemy nowych partnerów. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszym partnerom dostarczamy najnowsze rozwiązania, sprawdzone produkty i bardzo dobry serwis przed i po sprzedażowy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Całowanie gm. Karczew

Opis stanowiska:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy sekretariatu/recepcji

  • przyjmowanie gości, obsługa spotkań biznesowych

  • kontakt z klientem przez telefon, e-mail, czat i serwisy społecznościowe,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, telefonów, faksów, poczty elektronicznej

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie

  • organizacja zaplecza socjalnego i biurowego

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji, korespondencji i dokumentów, przy zachowaniu bezpieczeństwa i poufności informacji, w tym dbanie o prawidłowy obieg dokumentów między Działami i Spółkami,

  • wsparcie w organizacji podróży służbowych, rozliczanie podróży służbowych oraz wprowadzanie faktur kosztowych do systemu DMS,

  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych,

  • pomoc w organizacji spotkań szkoleniowych, promocyjnych, targowych,

  • wykonywanie innych czynności administracyjnych związanych z sekretariatem lub obiegiem dokumentów w firmie,

  • współpraca z wszystkimi działami firmy,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

  • komunikatywność i prokliencka postawa,

  • wysokie umiejętności organizacyjne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • motywacja do współpracy z innymi i pogodne usposobienie,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność obsługi programów MS Office (Word, Excel) oraz obsługi urządzeń biurowych,

  • umiejętność obsługi spotkań,

  • dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,

  • zorientowanie na potrzeby Współpracowników i Klientów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

  • profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w młodym i dynamicznym zespole,

  • swobodną i przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość szkolenia i rozwoju w ramach stanowiska oraz w strukturach firmy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multicontract Sp. z o. o. z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Multicontract Sp. z o.o. z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Całowanie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Całowanie
ID: 891401294