2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Podlaskie
  6. Obsługa hotelowa - Białystok
  7. Obsługa hotelowa - Centrum
Dodane 20 maja 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Aristo *** w Białymstoku zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka.

Główne zadania:

  • dbałość o profesjonalną obsługę Gości Hotelowych

  • wmeldowywanie / wymeldowywanie gości,

  • rozliczanie pobytów gości (wystawianie paragonów, faktur)

  • szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

  • prowadzenie korespondencji mailowej oraz obsługa połączeń telefonicznych

  • udzielanie informacji o mieście i atrakcjach turystycznych

  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Oczekujemy:

  • profesjonalizmu w każdym momencie oraz obsługi gościa na najwyższym poziomie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest wymagane

  • elastyczności

  • dyspozycyjności ( praca zmianowa i w święta)

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • uśmiechu na twarzy

  • chęci do pracy na dłuższy okres,

Zapraszamy do składania CV za pośrednictwem OLX.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 899921822