2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Olsztyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Marina Club, położony 10 km od Olsztyna w kierunku Tomaszkowa, na uroczym półwyspie jeziora Wulpińskiego, poszukuje osoby, na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka.

Szukamy pracowników na stałe, nie na sezon.

OPIS STANOWISKA:

Podstawowe obowiązki to:

· Profesjonalna obsługa gości hotelowych zgodnie z ustalonymi standardami

· Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych

· Udzielanie informacji na temat standardu, usług hotelowych oraz dostępności pokoi

· Meldowanie i wymeldowywanie gości

· Prowadzenie niezbędnej dokumentacji pobytowej

· Rozliczanie finansowe gości (wystawianie faktur, paragonów)

· Łączenie rozmów telefonicznych, współpraca z innymi działami hotelu

· Przyjmowanie pochwał gości, ale także nielicznych skarg i uwag gości

Oczekujemy:

· Wykształcenia co najmniej średniego

· Komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

· Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, programów Office i urządzeń biurowych

· Bardzo dobrej organizacji pracy, elastyczności i asertywności

· Wysokiej kultury osobistej

· Dyspozycyjności

· Zaangażowania w pracę i powierzone obowiązki

· Uśmiechu i pozytywnego nastawienia

· Gotowości do pracy w systemie zmianowym, świątecznym także nocnym

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

PROPONUJEMY:

· Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracy

· Elastyczny grafik pracy

· Atrakcyjne premie sprzedażowe

· Pracę w zgranym zespole

· Możliwość zdobycia doświadczenia w luksusowym hotelu.

Aby uczestniczyć w procesie rekrutacji, proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w aplikacji przez Spółkę Bliżej Natury Sp. z o. o."

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 865419161