2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Swarzędz
Dodane 16 kwietnia 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Do nowego hotelu Hampton by Hilton Poznań Swarzędz poszukujemy uśmiechniętych Recepcjonistów,z którymi wspólnie będziemy tworzyć wyjątkowy zespół skoncentrowany na potrzebach Gości.

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa Gości hotelowych,

  • Meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur, odbieranie telefonów, przyjmowanie oraz wprowadzanie rezerwacji hotelowych, obsługa skrzynki mailowej,

  • Prowadzenie operacji kasowych, zapewnienie prawidłowych obciążeń gości,

  • Szybkie i skuteczne reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,

  • Przygotowywanie oraz generowanie raportów, zestawień i informacji niezbędnych do bieżącej pracy,

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel,

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami.

Jeśli jesteś osobą, która doskonale poradzi sobie z powyższymi zadaniami, a Twoje mocne strony to m.in. dobra organizacja pracy i elastyczne podejście do jej wykonania, dbasz o szczegóły i znajomość języka angielskiego pozwala Ci na swobodną komunikację, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Zapewniamy:

  • Pracę w nowoczesnym obiekcie znanej sieci.,

  • Profesjonalne szkolenia,

  • Umowę o pracę

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności wraz z rozwojem firmy

Ponadto atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, a w nim:

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Dofinansowanie do wizyt lekarskich,

  • Program emerytalny,

  • Bony żywieniowe,

  • Bezpłatny parking dla pracowników,

  • Zniżki pracownicze na noclegi w sieci.

Prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 759093366