2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Wrzeszcz
Małgorzata Ankiersztejn
Dodane 01 maja 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Piękny, zabytkowy obiekt świadczący usługi noclegowe w Gdańsku Wrzeszczu BROWAR HEVELIUS APARTMENTS poszukuje osoby do obsługi recepcji.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa recepcji w BROWAR HEVELIUS APARTMENTS (www.browarhevelius.pl)

  • przyjmowanie rezerwacji własnych oraz z wielu zewnętrznych kanałów rezerwacyjnych

  • obsługa Gościa w systemie hotelowm, check - in, check - out wraz z rozliczaniem pobytów Gości, wystawianie faktur,

  • dbanie o dobry wizerunek obiektu,

  • współpraca z innymi działami obiektu (HK, restauracja),

  • budowanie relacji z Gośćmi,

  • zaangażowanie w rozwój obiektu,

Szukamy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w pracy na recepcji hotelowej,

  • ma pozytywne nastawienie do ludzi i pracy,

  • posiada łatwość nawiązywania relacji z Gośćmi,

  • angażuje się w wykonywaną pracę,

  • ma wysoką kulturę osobistą,

  • posiada znajomość obsługi komputera,

  • jest gotowa pracować w systemie zmianowym - 12h system pracy (również zmiany nocne),

  • ma znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszone są o przesyłanie CV

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 733507499