2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sopot
  7. Obsługa hotelowa - Dolny Sopot
Dodane 31 maja 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BUTIKOWY HOTEL W ŚCISŁYM CENTRUM SOPOTU (200m od Krzywego Domku)

Poszukuje osoby na stanowisko RECEPCJONISTY DZIENNEGO. Praca na umowę zlecenie OD ZARAZ.

Oferujemy:

- wynagrodzenie miesięczne na poziomie 4.000 – 5.500 zł na rękę– w zależności od doświadczenia, umiejętności, zaangażowania oraz czasu pracy

- praca od zaraz

- sympatyczna, rodzinna atmosfera w młodym zespole

- umowa zlecenie z ubezpieczeniem zdrowotnym i chorobowym

- posiłek w czasie pracy

- szkolenie z zakresu obsługi terminala płatniczego, kasy fiskalnej oraz programu rezerwacyjnego KW Hotel Pro

- możliwość dodatkowych godzin pracy

- rozliczenia w trybie dwutygodniowym

Wymagania:

- sumienność, dyspozycyjność i elastyczność,

- praca w różne dni tygodnia, również w weekendy

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- miła aparycja, kultura osobista

- umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach, z trudnym Klientem; empatia i otwartość

- obsługa komputera

- znajomość programów Microsoft Office, Chrome/Firefox, KW Hotel Pro (w razie nieznajomości – oferujemy bezpłatne szkolenie)

- obsługa terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej (również oferujemy bezpłatne szkolenie)

- znajomość innych języków bardzo mile widziana

Obowiązki:

- przyjmowanie i wymeldowywanie Gości

- pomoc przy obsłudze śniadań (zbieranie zamówień od Gości, dbanie o sprawną organizację przestrzeni śniadaniowni)

- przyjmowanie płatności, fakturowanie

- kontakt z pralnią, firmą gastronomiczną, współpracującymi firmami zewnętrznymi

- odbieranie telefonów, maili, kontakt i obsługa Gości

- koordynacja pracy personelu sprzątającego

- prace biurowe

- dbanie o stanowisko pracy i organizację przestrzeni wspólnej Gości (lobby, śniadaniownia, recepcja)

Oferty proszę składać mailowo (CV ze zdjęciem).

Zatrudnienie po rozmowie kwalifikacyjnej. Wymagany miesięczny okres próbny (pełnopłatny).

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 920806180