2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sopot
  7. Obsługa hotelowa - Centrum
Dodane 15 kwietnia 2024

Recepcjonista / Pracownik obsługi apartamentów

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie do naszego zespołu Lion Apartments w Sopocie szukamy osób na stanowisko:

RECEPCJONISTA / PRACOWNIK OBSŁUGI APARTAMENTÓW

Możesz być studentem do przyuczenia lub osobą z doświadczeniem. Szukamy kilku osób.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbałość o profesjonalną obsługę Gości i budowanie długofalowych relacji z Gośćmi

  • Przyjmowanie, potwierdzanie i nadzór nad rezerwacjami indywidualnymi

  • Prowadzenie korespondencji mailowej i obsługa połączeń telefonicznych oraz współpraca z pozostałymi działami

  • Wystawianie dokumentów

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu pobytu Gości oraz identyfikowanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób zapewniający satysfakcję Gości

  • Dyżury telefoniczne nocne oraz praca w weekendy i święta (dyżury zmianowe)

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenia na tożsamym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doskonała organizacja pracy i dyspozycyjność

  • Znajomość obsługi komputera

  • Wysoka kultura osobista, sumienność

  • Umiejętność pracy zespołowej, pracy pod presją czasu i zdolność do pracy pełnej wyzwań

  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

  • Dyspozycyjność (weekendy i święta) - praca zmianowa

OFERUJEMY:

  • Stałe wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie /umowy o pracę

  • Pyszną kawę

  • Pracę w systemie zmianowym (8.00-16.00 i 9:00-17:00 lub wg indywidualnych ustaleń - elastyczny grafik)

  • Częste wyjścia integracyjne

Możliwość także pracy tylko w weekendy

(stawka: 27,70 zł/godz. brutto)

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 902054277