2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bronowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonista - okolice Berlina, Niemcy

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonista do jednego z prestiżowych Hoteli – 4 gwiazdki.

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie od 2500 euro brutto/msc,

·        stabilne zatrudnienie – niemiecka umowa o prace,

·        opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu,

·        wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem.

Oczekiwania:

·        doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonista,

·        znajomość j. niemieckiego na poziomie min.B2,

Obowiązki:

·        zameldowanie i wymeldowanie gości,

·        obsługa kasy fiskalnej,

·        prowadzenie wycieczek po hotelu wraz z przewodnikiem,

·        przyjmowanie rezerwacji,

·       rozpatrywanie reklamacji – w razie potrzeby,

·       kontrola należności

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego: 50*******55

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 912675235