2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdańsk
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Recepcjonista - Obsługa Gości w Blue Mandarin Apartments

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

  • Obowiązki:

    - praca biurowa w dwóch lokalizacjach w Gdańsku: ul. Stara Stocznia 6 oraz ul. Popiełuszki 26

    - bieżąca obsługa Gości apartamentów (bezpośrednia, telefoniczna, mailowa)

    - obsługa rezerwacji

    - przyjmowanie płatności

    - koordynacja z innymi działami w firmie

    - dodatkowe wsparcie Gości w różnych sytuacjach

    - praca w godzinach 9-20 (w zależności od grafiku: 9-17, 12-20, 10-18, 9-19, 10-20)

    - średnio dwa weekendy w miesiącu są pracujące, rozważamy również zatrudnienie osoby na wszystkie piątki oraz weekendy w miesiącu

    - możliwość dodatkowej pracy wieczorem w godzinach 20-24

  • Wymagania:

    - doświadczenie na podobnym stanowisku (np. recepcja w hotelu)

    - sumienność i zaangażowanie

    - umiejętność pracy w zespole

    - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie

    - miło widziany drugi język obcy

    - znajomość kanałów sprzedaży takich jak booking.com, airbnb

    - bardzo dobra organizacja pracy własnej

    - znajomość EXCEL

    - znajomość systemu HOTRES będzie dodatkowym atutem

    - dyspozycyjność (średnio dwa weekendy w miesiącu są pracujące)

  • Oferujemy:

    - praca w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta

    - stabilna praca w młodym, tolerancyjnym i zgranym zespole

    - możliwość rozwoju zawodowego w rozrastającej się firmie

    - ciekawe wyzwania każdego dnia, brak nudy i powtarzalności

    - przeszkolenie i wsparcie na każdym etapie pracy

    - możliwa zmiana umowy zlecenie na umowę o pracę

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 916700900