2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Recepcjonista Motel One Gdańsk

Wynagrodzenie

4 500 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nasze serce bije w kolorze turkusowym!

Praca w Motel One to jak odwiedziny u przyjaciół, gdzie możesz być sobą, a wzajemne docenienie i wsparcie mają znaczenie. Spotykamy się na równych zasadach i traktujemy siebie jako jeden zgrany zespół: od naszego kierownictwa po naszych stażystów.

Tworzymy wyjątkowe miejsce dla naszych Gości dzięki wspólnej pasji do nowoczesnego designu i wysokiej jakości obsługi.

Ponad 90 hoteli w 13 krajach imponują wyjątkowym designem, najwyższymi standardami obsługi i doskonałymi lokalizacjami w samym sercu miast, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Jako założyciel i prekursor koncepcji budget design, z sukcesem rozwijamy się w metropoliach Europy i poza nią.

Dołącz do naszego zespołu w Gdańsku i wspólnie z nami rozwijaj Motel One.

Odkryj możliwości pracy w miejscu, gdzie liczy się pasja, zaangażowanie i chęć rozwoju!

Opis stanowiska

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest profesjonalna obsługa naszych gości hotelowych – od ciepłego powitania przy zameldowaniu po serdeczne pożegnanie przy wyjeździe.

Twoje zadania będą również obejmować:

  • Meldowanie Gości, sprawdzanie listy przyjazdów oraz innych raportów

  • Zapewnienie profesjonalnej, najwyższej jakości obsługi

  • Monitorowanie oraz reagowanie na opinie Gości

Kwalifikacje

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalist(k)ą z branży hotelarskiej, czy zmieniasz ścieżkę zawodową – tutaj będziesz pasować. Osobowość i umiejętności z zakresu gościnności są dla nas priorytetem.

Nasze pozostałe wymagania: • Ukończona praktyka w branży hotelarskiej i/lub doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej/gastronomicznej lub też chęć zmiany kariery • Doskonałe wyczucie jakości i obsługi, a także umiejętności z zakresu gościnności i pasja do branży hotelarskiej • Otwartość i komunikatywność oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do udzielania pomocy we wszystkich działach – wyniki osiąga się dzięki współpracy!

Dodatkowe informacje

Dodatkowe benefity:

  • Noclegi w Motel One w bardzo atrakcyjnych cenach

  • Opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Atrakcyjny system bonusowy dla każdego pracownika

  • Możliwość rozwoju osobistego z dedykowanym planem szkoleń w centrali Motel One

  • Eventy, imprezy integracyjne, wydarzenia roczne - razem celebrujemy sukcesy!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 912887596