2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Recepcjonista (M/K) / Receptionist (M/F)

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

HOTEL GRANO w Gdańsku,

należący do grupy hotelowej Grano Hotels, to połączenie wysokiego standardu, doskonałej lokalizacji oraz atrakcyjnych udogodnień, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej i malowniczej gdańskiej starówki.

Czterogwiazdkowy Hotel GRANO, to obiekt miejski o unikalnym charakterze, w którym dzięki Tobie zatrzymają się wyjątkowi Goście.

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję

  • udzielanie niezbędnych informacji dotyczących zasad pobytu oraz dostępnych na terenie hotelu usług

  • bieżąca obsługa gościa hotelowego

  • przyjmowanie płatności

  • przygotowywanie raportów

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale recepcji

  • sumienność i punktualność

  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim

  • pozytywna energia i otwartość

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • chęć podjęcia długofalowej współpracy

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zgranym zespole

  • ciągłe doskonalenie umiejętności

  • dofinansowanie pakietu Multisport

  • dofinansowanie pakietu Lux Med

  • program rekomendacji pracowników

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 808433378