2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Jaroszowice
Dodane 23 maja 2024

Recepcjonista komory normobarczynej

Wynagrodzenie

1 200 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaroszowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Młyn Jacka Hotel & Spa - jeden z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Małopolsce poszukuje kandydatów na stanowisko: Recepcjonista komory normobarycznej.

Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym miejscu, w którym troszczymy się nie tylko o Gości, ale także o pracowników zapraszamy do aplikowania.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa gości korzystających z sesji terapeutycznych w komorze normobarycznej,

  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu procesu korzystania z komory przez Gości hotelowych

  • monitorowanie parametrów komory i systemów związanych z jej działaniem,

  • raportowanie wszelkich usterek i problemów technicznych,

  • zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu Gości korzystających z komory,

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję Gości i pracowników,

  • maksymalizacja przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i dodatkowych usług,

  • szeroko rozumiana współpraca z innymi działami,

Wymagania:

  • zorientowanie na potrzeby Gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji,

  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność obsługi komputera i systemów rezerwacyjnych,

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta hotelowego,

  • zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu,

  • nastawienie na wzmacnianie pozytywnego wizerunku Młyn Jacka Hotel & Spa,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę/umowa zlecenie

  • gwarantujemy okres szkoleniowo-wdrożeniowy,

  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole,

  • szkolenia wprowadzające w obszarze obsługi klienta i hotelarstwa,

  • pracę w inspirującym środowisku, gdzie liczy się każdy detal,

  • system pracy 7 dni w tygodniu, również zmiany nocne,

  • możliwość tworzenia wyjątkowego hotelu.

Lokalizacja

Jaroszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Jaroszowice
ID: 900749097