2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Pyrzowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Kelner/kelnerka + recepcjonista w hotelu

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy Pracowników na stanowisko Kelner/ka/Recepcjonista.

Będąc członkiem naszej załogi zajmujesz się wieloma zadaniami. Szukamy więc ludzi, którzy z zaangażowaniem potrafią działać na kilku polach równocześnie kelner/ka/recepcjonista.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Gości,

  • obsługa Gości w restauracji/barze (podczas śniadań oraz restauracji a la carte).

  • czynności związane z zameldowaniem, wymeldowaniem oraz rozliczaniem Gości,

  • przyjmowanie rezerwacji, odbieranie telefonów,

  • odpisywanie na zapytania,

Oferujemy:

  • pracę w miłej i sympatycznej atmosferze,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zniżki w hotelach naszej sieci w Polsce.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych,

  • sumienność i dokładność przy wykonywaniu obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 673296015