2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Adriana
Dodane 01 maja 2024

*Recepcjonista/ka* (współpraca na 1/2 etatu)

Wynagrodzenie

2 500 - 3 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Obecnie dla naszego klienta - jednej z najbardziej rozpoznawalnej firm z branży odzieżowej na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty / Recepcjonistki (1/2 etatu).

Zakres obowiązków:

  • obsługa połączeń telefonicznych

  • organizacja podróży służbowych

  • zarządzanie dokumentacją firmową

  • wykonywanie krótkich tłumaczeń angielsko-polskich i polsko-angielskich

  • prowadzenie kalendarza spotkań

  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby biura

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy biurowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (B2/C1)

  • biegła znajomość języka polskiego

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaradność

  • dostępność od poniedziałku do czwartku - średnio 4-5h dziennie w przedziale czasowym 8:00-13:00 lub 9:00-14:00

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia

  • zatrudnienie przez agencję HAYS na okres min. 12 miesięcy z realną możliwością przedłużenia współpracy

  • spotkania, wyjazdy integracyjne

Od aplikujących kandydatów oczekujemy pełnej dostępności od poniedziałku do czwartku w przedziale godzinowym 8:00-13:00 lub 9:00-14:00.

W piątki biuro naszego klienta jest nieczynne.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Śródmieście - Powiśle).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914127506