2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Koszalin
Dodane 07 maja 2024

Recepcjonista/ka w hotelu Unitral w Mielnie (p. całoroczna)

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Unitral Operator sp. z o.o. w Mielnie zatrudni recepcjonistę/kę :

Zakres obowiązków :

- obsługa i rozliczanie gości,

- obsługa systemu hotelowego,

- sprzedaż usług hotelowych,

- dokonywanie, sprawdzanie i potwierdzanie rezerwacji,

- zarządzanie korespondencją.

Wymagania :

- znajomość języka niemieckiego- mile widziana,

- umiejętność pracy w zespole,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane,

- dyspozycyjność i rzetelność,

- samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

- zaangażowanie w pracy.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie/ premie

- pracę całoroczną,

- pracę w systemie zmianowym,

- pracę w młodym, zaangażowanym, profesjonalnym i dynamicznym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w programach szkoleniowych,

-benefity pracownicze: korzystanie ze strefy SPA/basenu rekreacyjnego, zniżki pracownicze na zabiegi Wellness i rehabilitacyjne, restaurację i kawiarnię hotelową.

-nie gwarantujemy zakwaterowania

Zapraszamy do naszego zespołu !!!

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 702093576