2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka w hotelu na 1/2 etatu

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pozytywnych i energicznych osób do swojego zespołu! :) Aktualnie zatrudnimy osobę na stanowisko recepcjonisty w wymiarze 1/2 etatu.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie, dobra znajomość j. angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem), dyspozycyjność (praca zmianowa 8-20, 20-8), wysoka kultura osobista, nastawienie na profesjonalną obsługę gościa, doświadczenie (mile widziane, jednak jeśli go nie posiadasz wszystkiego Cię nauczymy!).

Obowiązki:

przyjmowanie i obsługa gości (meldowanie i wymeldowywanie), udzielanie informacji gościom, przyjmowanie płatności i wystawianie dokumentów, przyjmowanie rezerwacji mailowych i telefonicznych, prezentacja oferty i sprzedaż usług, obsługa korespondencji, współpraca z innymi działami.

Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę/zlecenie

przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

atrakcyjne wynagrodzenie

grafik dopasowany do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, czekamy na Twoje CV! Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 898960139