2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Praga-Południe
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka Tulip Residences Warsaw Targowa

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dynamicznie rozwijająca się Spółka WIK Capital z siedzibą w Warszawie,

do trzygwiazdkowego hotelu

Tulip Residences Warsaw Targowa

poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Warszawa

Tulip Residences Warsaw Targowa to aparthotel z koncepcją nowego stylu życia, który łączy odpoczynek i pobyt jak w domu z przestrzenią biurową. Jesteśmy zlokalizowani w pobliżu Stadionu Narodowego, na styku dzielnic Praga Południe oraz Praga Północ. Jest to pierwszy obiekt tej marki w Polsce, a drugi na świecie.

Tulip Residences Warsaw Targowa to idealne miejsce dla osób, szukających wyzwań w hotelarstwie.

Jesteś studentem? Nie ma problemu! Dzięki elastycznemu grafikowi, będziesz w stanie połączyć pracę i naukę

Lubisz pracę z ludźmi? Zapewniamy ją 24h/dobę.

Opis stanowiska:

•       Bieżąca obsługa spraw związanych z pobytem Gości (meldowanie/wymeldowanie)

•       Fakturowanie pobytów

•       Dbałość o wysoki standard obsługi Gości

•       Współpraca z innymi działami hotelu

• Rozliczanie doby hotelowej i przygotowanie dokumentów (rozrachunków) dla działu rozliczeń podczas nocnej zmiany

Oferujemy:

• Pełne przeszkolenie z systemu hotelowego oraz standardów

•       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie wraz z konkurencyjnym wynagrodzeniem

•       Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach sieci hoteli

•       Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

•       Zniżki na noclegi w hotelach sieci Louvre Hotels Group oraz grupie WIK Capital

Oczekujemy:

•       Otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy

•       Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

•       Gotowości do pracy w trybie zmianowym

•       Zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych

•       Wysokiej kultury osobistej

•       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem (nie jest to wymóg)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez przycisk "Aplikuj".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 745595414