2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka SPA w Hotelu Almond Business & SPA

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy recepcjonisty SPA, który dołączy do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcji SPA zgodnie ze standardami Almond SPA,

  • kontakt z Klientem SPA oraz umawianie wizyt,

  • obsługa poczty elektronicznej oraz kontakt telefoniczny z Klientami,

  • dbanie o czystość stanowiska pracy,

  • dbałość o wizerunek hotelu oraz Almond SPA,

  • tworzenie miłej i przyjaznej atmosfery.

Wymagania:

  • znajomość specyfiki pracy recepcjonisty,

  • dyspozycyjność (praca również w weekendy oraz święta),

  • pozytywne usposobienie, komunikatywność, wysoka kultura osobista,

  • zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków, uczciwość,

  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • mile widziane umiejętności sprzedażowe.

Oferujemy:

  • pracę na cały etat w oparciu o umowę zlecenie/ umowę o pracę,

  • prowizja od sprzedaży,

  • elastyczny grafik,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole w najlepszym Hotelu w Trójmieście,

  • wynagrodzenie zawsze płacone w terminie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 842073180