2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdańsk
  7. Sekretariat, recepcja - Oliwa
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka salonu marki Skoda

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

RECEPCJONISTA/KA

Miejsce Pracy: SKODA, Gdańsk, Grunwaldzka 339

Twój zakres obowiązków:

Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach

Kontakt telefoniczny z Klientami

Nadzorowanie obiegu dokumentów

Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej

Koordynowanie spraw administracyjnych w ramach oddziału

Przygotowywanie i odbieranie korespondencji

Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług

Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego

Przygotowywanie zestawień i raportów

Dbanie o poczekalnię dla Klientów oraz stan ekspozycji

Nasze wymagania:

Uśmiech

Doświadczenie na podobnym stanowisku Dobra organizacja pracy Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Biegła obsługi pakietu MS Office

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Prawo jazdy kat.B

To oferujemy:

Pracę od zaraz

Umowa zlecenie,B2B

Świetna atmosfera w pracy

Możliwość rozwoju zawodowego                                                                                             System szkoleń wewnętrznych

Godziny współpracy: 08:00-16:00 /11:00-19:00 i co 2 sobota do godziny 15:00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 900258470