2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sopot
  7. Obsługa hotelowa - Dolny Sopot
Dodane Dzisiaj o 15:04

Recepcjonista/ka - praca dla osób w każdym wieku

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AMW REWITA Sp. z o.o. Oddział w Sopocie poszukuje osób do pracy w naszym ośrodku wypoczynkowo – konferencyjnym położonym w samym sercu Sopotu przy promenadzie nadmorskiej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA

Miejsce pracy: Sopot

System pracy: praca zmianowa 12/12

Obowiązki:

  • przyjmowanie i kierowanie do pokoi gości zgodnie z rezerwacją,

  • wydawanie kluczy, oraz kart dostępu,

  • przyjmowanie rezerwacji indywidualnych,

  • przyjmowanie i bieżące rozliczanie wpłat za pobyt w ośrodku,

  • przygotowanie zestawień i prognoz stanu żywionych gości,

  • kulturalna, uprzejma i sprawna obsługa wszystkich gości.

Oczekiwania stawiane kandydatom:

  • dokładność i sumienność,

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • mile widziana znajomość obsługi jakiegokolwiek systemu hotelowego,

  • znajomość pakietu biurowego MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,

  • terminową wypłatę wynagrodzeń,

  • elastyczny grafik,

  • dobrą atmosferę w pracy i przyjazny zespół.

Zapraszamy do dołączenia do załogi AMW REWITA SP. z o.o. Oddział Sopot.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 900778688