2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Recepcjonista/ka do salonu fryzjersko-kosmetycznego

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon fryzjersko-kosmetyczny w Warszawie poszukuje osoby do współpracy na stanowisko Recepcjonistki/ty

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni oraz telefoniczny kontakt z klientem
  • obsługa kasy i terminala płatniczego
  • obsługa programu rezerwacyjnego
  • dbanie o relacje z klientem
  • pomoc w organizacji pracy w salonie
  • znajomość usług wykonywanych w salonie
  • dbałość o profesjonalny wizerunek recepcji

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność i punktualność
  • dyspozycyjność (praca popołudniami i w soboty)
  • komunikatywność
  • zdolność pracy w zespole
  • status studenta
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość obsługi programu rezerwacyjnego Booksy

Gwarantujemy terminowe płatności oraz pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o podesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Crafteats Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 66/68; 00-679. Administrator przywiązuję znaczą uwagę do ochrony danych osobowych, dlatego też wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pocztą elektroniczną pod adresem e-mail lub pisemnie pod adresem Administratora. Administrator zachęca do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od daty wpłynięcia aplikacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 750488765