2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka-Asystent/ka Biura - 4.500 netto

Wynagrodzenie

5 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zamień żmudne poszukiwanie pracy w sukcesywną apLIKEację.

Wbrew pozorom rekrutacja może być miłym doświadczeniem. W HRia wierzymy w to, że potencjał ludzki, nie tylko z nazwy ma największy potencjał. Dlatego w czasie spotkania badamy Twoje mocne strony i zamieniamy je w argumenty, będące Twoim najskuteczniejszym arsenałem w rozmowie z przyszłym Pracodawcą.

Dołącz do zespołu naszego Klienta jako Recepcjonista/ka-Asystent/ka Biura

Oferujemy:

  • Godz. pracy: 8:30-16:30, 10:30-18:30 (osoba która kończy 2 zmianę idzie na pocztę z wysyłką dokumentów, osoba z 1 zmiany otwiera kancelarię)

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • Wynagrodzenie ok. 4500 zł netto

  • Pracę w dogodnym miejscu i w przyjaznej atmosferze

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie gości – otworzenie drzwi domofonem, obsługa spotkań (propozycja kawy/herbaty itp.)

  • Obsługa kalendarza sal konferencyjnych

  • Przyjmowanie korespondencji (wprowadzenie do systemu, skan, opisanie, przekazania do właściwych osób)

  • Przygotowanie korespondencji do wysłania, pójście na pocztę

  • Współpraca z kurierem, odbieranie i nadawanie przesyłek

  • Rejestracja pełnomocnictw, prowadzenie rejestru

  • Prowadzenie terminarza rozpraw sądowych

  • W razie potrzeby – pomoc Wspólnikom: organizacja podróży służbowych, zakup biletów, rezerwacja hotelu

  • Zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły biurowe, w tym zakup książek/publikacji

  • Ogólne dbanie o ład i porządek w biurze

  • Koordynacja korespondencji z sądami i urzędami

  • Aktualizacja strony internetowej kancelarii

  • Archiwizacja dokumentów

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym

  • Dobra i praktyczna znajomość jęz. angielskiego – poziom B2

  • Duża dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, a także bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Komunikatywność, otwartość w kontaktach z innymi, a także motywacja i chęć do pracy w obszarze administracji

Zachęcamy do składania aplikacji. Czekamy na Twoje CV! Do usłyszenia :)

Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV na potrzeby bieżącej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez HRia Sp. z o.o. oraz podmioty zlecające proces rekrutacji."

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 18653.

www.hria.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 906970875