2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Katowice
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka / Administracja biurowa

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Cluster Offices to rosnąca sieć biur coworkingowych i biur serwisowanych, obecna w Krakowie i Katowicach. Oferujemy w pełni wyposażone, wysokiej klasy powierzchnie biurowe, sale szkoleniowe i konferencyjne.

Biuro serwisowane Cluster Offices przy ulicy Dworcowej 8 w Katowice poszukuje studenta na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Godziny pracy Recepcji 8:00-12:00

Rozpoczęcie pracy: 09.05.2024

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów biura oraz ich gości, dbanie o wysoką satysfakcję klienta,

  • Dbanie o dobre relacje z klientem i miłą atmosferę w biurze,

  • Szybkie i skuteczne reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,

  • Udzielanie informacji na temat usług, dostępności biur, biurek dedykowanych i sal szkoleniowych, przyjmowanie rezerwacji,

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy i prawidłowe funkcjonowanie biura,

  • Monitorowanie i uzupełnianie zapasów biurowych,

  • Dbanie o skuteczny przepływ informacji i dobrą komunikację w zespole,

  • Elastyczność w pracy tj. zastępowanie współpracowników w razie konieczności w innych zleconych obowiązkach.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, preferencyjnie w biurze lub hotelu,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny min. B2, preferowane C1,

  • Otwartość na kontakt z ludźmi w lokalnym i międzynarodowym środowisku, wysoka kultura osobista, miła aparycja, pogodne usposobienie,

  • Samodzielność podejmowania decyzji, sumienność, punktualność, poczucie odpowiedzialności,

  • Chęć nauki i rozwoju.

Narzędzia używane w codziennej pracy: Trello, Slack, pakiet Google Workspace (Google Sheets, Google Docs, Google Slides, Google Meet).

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w niepełnym wymiarze czasu pracy tj. 1/2 etatu.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez OLX lub na adres email jobs[at]clusteroffices.com - prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 910743970