2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Mokotów
Dodane 30 maja 2024

Recepcjonista/ka

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla naszego Klienta, firmy z branży rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty/ki. Lokalizacja: Warszawa Mokotów Stawka: 5500-6500 zł brutto w zależności od doświadczenia Czym będziesz się zajmował/a:
  • Obsługą centralki telefonicznej (odbieraniem i przełączaniem telefonów)
  • Przyjmowaniem, ewidencją i dystrybucją korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Współpracą z firmami kurierskimi oraz pocztą
  • Obsługą Gości odwiedzających firmę
  • Organizacją spotkań firmowych
  • Bieżącymi zadaniami zleconymi przez przełożonego
  • Wprowadzaniem faktur do systemu
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na wskazanym stanowisku
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość SAP
Oferujemy:
  • Pakiet benefitów: MultiSport, Medicover, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918724357