2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Tychy
Dodane 23 kwietnia 2024

Recepcjonista i obsługa klienta Padel Team Tychy

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

Wraz z rozwojem naszej firmy poszukujemy osóba na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka oraz Obsługa klienta w naszym klubie Padel Team Tychy zlokalizowanym przy ul. Lawendowej 2.

Czym jest Padel?

Padel - kombinacja tenisa ziemnego i squasha, dyscyplina sportowa mająca swoje korzenie w Meksyku i jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie. Brzmi ciekawie?

Chcesz być częścią naszego zespołu i uczestniczyć w rozwoju naszego tyskiego centrum do gry w padla? Sporty rakietowe nie są Ci obce? Masz doświadczenie w sportach rakietowych lub jest to dla Ciebie nowość, ale chcesz zdobyć doświadczenie i przy okazji nauczyć się tej dyscypliny sportu?

Zaaplikuj, a my odbijemy piłeczkę i jak najszybciej do Ciebie oddzwonimy.

Zakres obowiązków:

  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie klubu

  • pomoc w organizowaniu eventów i aktywności w klubie

  • dbanie o czystość w klubie

  • współpraca z Managerem Klubu

  • sprzedaż sprzętu i artykułów do gry w sklepie

Wymagania:

  • pasji/zainteresowań w obrębie sportów rakietowych tenis/squash/padel

  • doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane

  • doświadczenie w pracy na recepcji klubu sportowego lub w sklepie sportowym mile widziane

  • komunikatywność

  • otwartość

  • status studenta będzie mile widziany

  • dyspozycyjność zarówno w tygodniu jak i w weekendy (elastyczny grafik)

Benefity:

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code'u

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i rozwijać swoje umiejętności, to nie czekaj! Wyślij swoje CV na adres mailowy. Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę z padlem!

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 883848868