2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Olszewnica Nowa
Dodane 10 kwietnia 2024

Recepcjonista hotelowy

Lokalizacja

Olszewnica Nowa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Stanowisko: Recepcjonista/ka Hotelowa (również praktykanci)

Lokalizacja: Olszewnica Nowa

Opis Stanowiska:

Szukamy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki hotelowej, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie profesjonalnej obsługi naszych gości. Recepcjonista będzie pełnić kluczową rolę w zapewnieniu wyjątkowego doświadczenia pobytu w naszym hotelu poprzez zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, online oraz osobistych

  • Zameldowywanie i wymeldowywanie gości

  • Udzielanie informacji na temat hotelu, jego usług oraz lokalnych atrakcji

  • Obsługa korespondencji i telefonów

  • Rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów

  • Obsługa płatności oraz prowadzenie rozrachunków

  • Pomoc w obsłudze innych działów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

  • Umiejętność obsługi komputera oraz systemów rezerwacyjnych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Zorganizowanie, dokładność oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Znajomość języka obcego (angielski, ) w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do pracy z ludźmi i gotową na nowe wyzwania, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie stwórzmy niezapomniane doświadczenia dla naszych gości.

Jak Aplikować:

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym lub osobiście do recepcji hotelu.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą. Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane, a wybrane osoby zostaną skontaktowane.

Lokalizacja

Olszewnica Nowa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Olszewnica Nowa
ID: 910813392