2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Szczecinek
Dodane 01 maja 2024

Recepcjonista hotelowy

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Quattro w Szczecinku, ul. Łukasiewicza 1 zatrudni osobę na stanowisko RECEPCJONISTA

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa recepcji hotelowej i innych działów hotelu w zależności od obłożenia hotelu

  • Meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych

  • Obsługa systemów rezerwacyjnych

  • Sprzedaż usług hotelu

  • Budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu

  • Tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami

  • Zapewnienie gościom hotelu komfortowych warunków pobytu; współpraca w tym zakresie z innymi działami hotelu

  • Praca zmianowa w tym weekendy i święta

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Świadomość związania z zasadami profesjonalnej obsługi gości

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, sumienność

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy

  • Punktualność, lojalność

  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Łatwość w nawiązywanie kontaktów, miła aparycja, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość podnoszenia kompetencji oraz rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane ofert.

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 685627859