2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Grunwald
Dodane 23 kwietnia 2024

Recepcjonista do hotelu-praca zmianowa

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Do naszego zespołu recepcyjnego 4* hotelu na Grunwaldzie poszukujemy recepcjonistki/recepcjonisty.

Od kandydatów wymagamy:

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min 6 m-cy

  • gotowości do pracy również na zmianach nocnych

  • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na najwyższą jakość obsługi gości

  • pozytywnej enegii i uśmiechu

  • dyspozycyjności

Obowiązki, którym powinien sprostać kandydat :

  • obsługa gości hotelowych zgodnie z najwyższymi standardami obsługi

  • współpraca ze wszystkimi działami hotelu

  • obsługa systemu rezerwacyjnego prohott

  • odpowiadanie na korespondencję mailową

  • telefoniczne przyjmowanie rezerwacji

  • maksymalizowanie przychodów obiektu poprzez sprzedażpokoi i usług dodatkowych

  • rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gosci i pracowników

Z naszej strony oferujemy:

  • elestyczny grafik

  • umowa o pracę lub zlecenie

  • płatne szkolenie stanowiskowe

  • śniadania

  • obiady pracownicze w preferencyjnych cenach

  • możliwość rozwoju

  • opiekę medyczną

Dołącz do naszego zespołu!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 913910997