2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 04 kwietnia 2024

Recepcjonista do 4* hotelu w centrum!

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Do kameralnego hotelu 4* w centrum Krakowa zatrudnimy osobę na stanowisko:

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Praca około 100-120 godzin miesięcznie, głównie w weekendy

Zakres obowiązków:

-bezpośrednia obsługa gości w recepcji (check-in, check-out, przyjmowanie rezerwacji, obsługa płatności)

-dbałość o zachowanie najwyższych standardów w obsłudze gości hotelowych, zgodnie z wymaganiami.

-udzielanie informacji o ofercie i usługach świadczonych przez hotel

-ścisła współpraca z działem rezerwacji oraz działem sprzedaży i marketingu, w zakresie aktywnej sprzedaży

Wymagania:

-znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – wymóg konieczny

-orientacja na klienta i otwartość

-dyspozycyjność oraz gotowość do podjęcia pracy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)

-doświadczenie na stanowisku recepcjonisty mile widziane

-znajomość systemów rezerwacyjnych jest ogromnym atutem

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy

-możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy

-udział w szkoleniach, które poszerzą Twoje horyzonty

-komfortowe warunki pracy w prestiżowym miejscu o znanej renomie

-atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, posiłek pracowniczy i wiele innych)

Nie czekaj! APLIKUJ!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909448326