2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Bytom
Dodane 09 kwietnia 2024

Recepcjonista B&B HOTEL Bytom

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Szukasz pracy? Zapraszamy! Właśnie rozpoczynamy rekrutację na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki w naszym B&B HOTEL Bytom***

Goście doceniają nas za atmosferę i miły, pomocny personel. Jeśli interesujesz się hotelarstwem, turystyką, albo chcesz podzielić się tą wiedzą z naszymi gośćmi polecając im co warto zobaczyć, aplikuj do nas, składając swoje CV!

Jeśli posiadasz wykształcenie hotelarskie lub wcześniejsze doświadczenie w pracy w hotelu – docenimy to podwójnie, natomiast nie jest ono obowiązkowe.

Oczekiwania i obowiązki:

  • obsługa Gości hotelowych : przyjęcie rezerwacji, meldowanie, dbanie o komfortowy pobyt Gości

  • obsługa skrzynek mailowych oraz portali rezerwacyjnych

  • aktywna sprzedaż

  • prace administracyjne tj. nocny audyt, raporty

  • dyspozycyjność (również w weekendy i święta)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • pomoc w przygotowaniu śniadań

Oferujemy:

  • umowa o pracę/ umowa zlecenie

  • możliwość awansu w prężnie rozwijającej się sieci hotelowej

  • elastyczny grafik dopasowany do Twojej dostępności

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego (w przypadku umowy o pracę)

  • możliwość przystąpienia do programu multisport

  • zniżki w hotelach naszej sieci w Polsce

  • premia za wyniki

  • posiłek pracowniczy i kawę / herbatę no limit

  • parking pracowniczy

CV prosimy przesłać poprzez formularz OLX.

Prosimy o umieszczenie w treści CV klauzuli następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez B&B Hotels Polska sp. z o.o. zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy także, że B&B HOTELS Polska stale rekrutuje nowe osoby do pracy, dlatego możliwe jest, że będziemy chcieli się z Państwem skontaktować w przyszłości. Jeśli wyrażają Państwo na to zgodę, prosimy o umieszczenie w treści CV dodatkowej klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez B&B Hotels Polska sp. z o.o. zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, przez okres nie dłuższy niż 9 miesięcy.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 910509323