2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wrocław
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcja kliniki, obsługa pacjenta

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

O nas: Nasza klinika dermatologii i medycyny estetycznej, poszukuje doświadczonego pracownika recepcji. Jesteśmy placówką, która stawia na profesjonalną obsługę i komfort naszych pacjentów.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji oraz centrali telefonicznej,

  • Pierwszy kontakt z pacjentami w klinice,

  • Umawianie wizyt oraz zarządzanie kalendarzem wizyt,

  • Prowadzenie dokumentacji i rejestracji danych pacjentów,

  • Współpraca z innymi działami kliniki w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży medycznej,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Znajomość obsługi komputera oraz podstawowych programów biurowych.

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat w stabilnej instytucji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wysoko kwalifikowanych specjalistów.

Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą aplikacji OLX.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913989875