2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Łaziska Górne
  7. Obsługa produkcji - Łaziska-Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Re Alloys operator urządzeń energetycznych

Wynagrodzenie

5 600 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łaziska Górne, Łaziska-Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Re Alloys sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Holding prowadzącej działalność  w branży metalurgicznej, usługowej oraz IT. Podstawową działalnością spółki jest produkcja żelazostopów na bazie krzemu. Wytwarzamy żelazostopy niszowe o wysokiej czystości  i specjalnym składzie chemicznym, mające zastosowanie w branżach przemysłu wysokich technologii. Naszymi głównymi odbiorcami są producenci stali, przemysł motoryzacyjny, zbrojeniowy i lotniczy.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej i menadżerskiej znającej rynek żelazostopów oraz proces produkcyjny jesteśmy zaufanym, cenionym w branży producentem żelazostopów w Europie.

Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które są wydajne i przyjazne dla środowiska.

W związku z uruchomieniem kolejnych jednostek piecowych  zatrudnimy chętnych do pracy na stanowisku

                                            Maszynista urządzeń energetycznych

Główne zadania:

  • Obsługa układów chłodzenia pieców: wodne chłodnie wentylatorowe, pompy, układy wymienników ciepła; chłodnie glikolowo-powietrzne, pompy,  chłodnie kominowe,

  • Obsługa maszyn, urządzeń i sieci wody przemysłowej wraz z pompowniami, maszyn  i urządzeń Stacji Odnowy Wody, urządzeń wody pitnej,

  • Obsługa sieci, instalacji, maszyn i urządzeń gazu ziemnego wraz z stacją redukcyjną, suszarkami kadzi odlewniczych oraz innych punktów poboru,

  • Obsługa sieci, instalacji, maszyn i urządzeń tlenu zgazowanego wraz z punktami poboru gazu,

  • Obsługa sieci sieci, instalacje CO i CWU wraz z urządzeniami i punktami odbiorowymi ciepła,

Wymagnia:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne lub z zakresu budowy maszyn

  • Mile widziane wykształcenie w zawodzie technik maszyn i urządzeń energetycznych

  • Podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki, mechaniki, pneumatyki, WOD-KAN i CO

  • Mile widziane doświadczenie i znajomość eksploatacji instalacji sprężonego powietrza i innych urządzeń i instalacji energetycznych

Oferujemy w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu,

  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze, bez tzw. „wyścigu szczurów”,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z premią motywacyjną,

  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowania do karty Medicover, do nauki języka angielskiego, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami „pod gruszą”, dofinansowaniem do wypoczynku dzieci i młodzieży, świadczeniami okolicznościowymi,

Jeśli zdecydujesz się to proszę o zamieszczenie klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RE ALLOYS  sp. z o.o., ul. Cieszyńska 23, 43-170 Łaziska Górne.

2) Kontakt: tel. 32) 324 71 06

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji aktualnej

i rekrutacji przyszłych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą dla potrzeb rekrutacji aktualnej  i rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 2 lat.

5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa,

a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Śląskie

Śląskie, Łaziska Górne, Łaziska-Centrum
ID: 909636371