2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Pomorskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Łeba
Dodane 01 maja 2024

Ratownik wodny zatrudni Grand Maxim Łeba

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łeba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

OBOWIĄZKI: Zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających na terenie basenu; Reagowanie na potencjalne zagrożenia i sytuacje awaryjne ( w tym udzielanie pierwszej pomocy); Monitorowanie czystości wody i zagwarantowanie odpowiednich warunków higienicznych; Udzielanie wskazówek i instrukcji dotyczących bezpiecznego korzystania z basenu

WYMAGANIA: Uprawnienia ratownika wodnego i aktualne zaświadczenie Kwalifikowanej Pierwszej pomocy Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Mile widziane: Uprawnienia instruktora pływania, fitnessu; Proszę dzwonić kontakt tylko telefoniczny 50*****32

Lokalizacja

Łeba,

Pomorskie

Pomorskie, Łeba
ID: 914317396