2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Bystra
Dodane 23 maja 2024

Ratownik wodny w hotelu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bystra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hotel Magnus Resort

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisku RATOWNIK WODNY.

Oferujemy:

Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania

Pracę wśród pasjonatów hotelarstwa i gastronomii

Przyjazną atmosferę i wspierającą kadrę kierowniczą

Posiłek regeneracyjny w ciągu dnia dla każdego pracownika

Zniżki na usługi hotelu dla pracowników i ich rodzin.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad gośćmi korzystającymi z basenu hotelowego

  • udzielanie pomocy w nagłych wypadkach

  • dbałość o porządek miejsca pracy

  • współpraca z działem housekeepingu (dział sprzątający) w zakresie sprzątania i dezynfekcji

Wymagamy:

  • uprawnień ratownika wodnego

  • wysokiej kultury osobistej

  • komunikatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.

Lokalizacja

Bystra,

Śląskie

Śląskie, Bystra
ID: 690252807