2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Niechorze
Dodane 14 maja 2024

Ratownik wodny na sezon - kryty basen w hotelu

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niechorze

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Obiekt nad morzem z krytym basenem zatrudni osobę na stanowisko Ratownika Wodnego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu osób korzystających z naszego basenu.

Praca na drugą zmianę tj. w godzinach popołudniowych, preferujemy osobę z okolicy (bez noclegu) ale rozważymy możliwość zatrudnienia wszystkich zgłaszających się kandydatów.

Główne obowiązki:

  • Samodzielne wykonywanie obowiązków ratownika na krytym basenie

  • Fachowe udzielanie pierwszej pomocy osobom znajdującym się w potrzebie

  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz porządek na strefie basenowej

  • Ostrzeganie osób korzystających z basenu przed zagrożeniami i niebezpieczeństwem

  • Sprawowanie kontroli nad prawidłowym stanem basenu

  • Kontrola osób które mogą korzystać z basenu bez limitu a także limitowanych.

  • Dbanie o przestrzeganie godzin korzystania z basenu (godz. tylko dla osób dorosłych)

Wymagania:

  • Ukończone kursy i uprawnienia (Kwalifikowany Kurs Pierwszej Pomocy)

  • Posiadanie aktualnych uprawnień ratownika wodnego pływalni

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność za realizowane zadania, komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Zakwaterowanie

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznym środowisku

  • Miłą atmosferę pracy

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez OLX lub wyślij na podany nr tel SMS z informacją jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Niechorze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niechorze
ID: 918264040