2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Międzyzdroje
Dodane 26 maja 2024

Ratownik wodny na basenie - hotel w Międzyzdrojach

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Wolin  w Międzyzdrojach  poszukuje osoby na stanowisko

  • Ratownik / Ratowniczka

    Miejsce pracy: MIĘDZYZDROJE

    Główne zadania:

  • zapewnienie bezpieczeństwa gości przebywających w basenie

  • stała obserwacja

  • podejmowanie akcji ratowniczej oraz zapobieganie skutkom zagrożeń

  • prowadzenie działań profilaktycznych i prewencyjnych w zakresie bezpieczeństwa

  • udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy

  • zgłaszanie trudności i nieprawidłowości do kadry kierowniczej

  • wspieranie współpracowników i przełożonych w budowaniu wspaniałej atmosfery sprzyjającej dobrej, bezpiecznej zabawie gości

  • dbanie o wizerunek swojego miejsca pracy poprzez dbałość o czystość i wysokie standardy obsługi

    Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Zaangażowania, optymizmu, pozytywnego podejścia,

  • ukończony kurs na ratownika wodnego

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 920939681