2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Lubawa
Dodane 20 maja 2024

Ratownik - Pałac Mortęgi Hotel & SPA

Lokalizacja

Lubawa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Odrestaurowany 4 gwiazdkowy kompleks Pałac Mortęgi Hotel & SPA oraz jedno z najpiękniejszych miejsc wypoczynku na Warmii i Mazurach, do współpracy poszukuje najlepszych i ambitnych osób na stanowisko: RATOWNIK

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-> obsługa recepcji SPA&Wellness;

-> czuwanie nad bezpieczeństwem Gości;

-> dbałość o profesjonalną obsługę Gościa;

-> współpraca z innymi działami Hotelu;

-> aktywna sprzedaż usług (karnety/wejścia jednorazowe/inne usługi);

-> pozyskiwanie nowych Klientów i dbałość o relację z nimi.

WYMAGANIA:

-> uprawnienia ratownika wodnego oraz aktualne KPP;

-> aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;

-> bardzo dobre zdolności organizacyjne, odpowiedzialność i dokładność w działaniu;

-> biegła obsługa komputera;

-> znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

-> łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

-> wysoka kultura osobista;

-> umiejętność pracy w zespole;

-> mile widzialne doświadczenie w branży Wellness&SPA.

OFERUJEMY:

-> możliwość pracy i rozwoju w 4-gwiazdkowym Hotelu;

-> pracę zmianową z możliwością dopasowania grafiku;

-> atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Zaaplikuj do nas i daj się bliżej poznać.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez firmę „Pałac Mortęgi” Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 855840029