2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Ratownik medyczny/Pielęgniarka/Pielęgniarz

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne Silmedic sp z.o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Ratownika medycznego/Pielęgniarki/Pielęgniarza

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rejestru leków i środków medycznych dotyczących pierwszej pomocy,

  • stosowanie się do przepisów dotyczących przechowywania i utylizacji odpadów medycznych,

  • utrzymywanie kontaktów z administracją, koordynatorami, monitorem w ramach prowadzonych projektów badawczych,

  • pobieranie materiału biologicznego od uczestniczących w badaniu pacjentów zgodnie z harmonogramem i przygotowywaniem do przechowywania i/lub wysyłki,

  • podawanie pacjentom leku badanego (jeżeli wymaga tego protokół badania).

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie podstawowym,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • nie wymagamy doświadczenia w dziedzinie badań klinicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pracę w pełnym/niepełnym wymiarze godzin od 8 do 16 (pon. - pt.),

  • pracę w zgranym młodym zespole

  • możliwość rozwoju w dziedzinie badań klinicznych.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 910996984