2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Głogów
Dodane 24 kwietnia 2024

Ratownik Medyczny , Koordynator transportu medycznego etat / kontrakt

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy w transporcie medycznym oraz transporcie sanitarnym

  • ratownik medyczny

  • pielęgniarka / pielęgniarz

  • kierowca pojazdów uprzywilejowanych

Stawiamy na długoterminową współpracę. Zapewniamy pracę na sprawnym i niewyeksploatowanym sprzęcie m. innymi nosze elektryczne

Warunki zatrudnienia - ustalane indywidualnie w zależności od preferencji i możliwości

  • umowa o pracę

  • samozatrudnienie

  • umowa zlecenie

Wymagania :

  • kierowca : zezwolenie na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi

  • dyplom uzyskania tytułu Ratownika Medycznego

  • Dyplom uzyskania tytułu pielęgniarki specjalisty / pielęgniarza specjalisty

  • mile widziane doświadczenie

  • dyspozycyjność i samodzielność

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki i powierzone mienie

Zakres obowiązków:

realizacja zleceń transportu medycznego, transportu sanitarnego, zabezpieczenia medyczne imprez

Miejsce pracy województwo dolnośląskie Głogów 67-200 plus wyjazdy

proszę o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją na wskazane stanowisko

zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 908222005